У нас на кону – країна. Тож: холодний розум, чисті руки, гаряче серце, – пам’ятка виборцю

25 Березня 2019 22:24

Пам’ятка виборцю:

1. 24% ще не знають, за кого голосувати. А з тих, хто знає – 40% не впевнені у своєму виборі. Це означає, що рейтинги, які ми бачимо, можуть суттєво змінитися під час реального голосування. І я думаю, що таки зміняться. Тому не впадайте в паніку чи передчасну ейфорію, зберігайте спокій і визначайтеся.

2. Вибори – не іподром, вам зовсім не обов’язково голосувати за того, хто має більше шансів виграти. Вам нічого за це не заплатять, в будь-якому разі за все платитимете ви 🙂 Тим паче, що шанси зберігають не тільки перша трійка “найрейтинговіших” (див. п.1). Тож давайте так: ставки – окремо (букмекери їх приймають, і там у вас реально є шанс шось заробити), а голос віддавайте тому, хто дійсно здається вам кращим кандидатом.

3. Якщо ви просто проти Порошенка, то вам не обов’язково голосувати за Зеленського 🙂 Придивіться уважніше до інших кандидатів, серед них є ті, які теж проти, але не настільки стрьомні)))

4. В будь-якому разі, хто б не виграв вибори, пам’ятайте: у нас парламентсько-президентська республіка! А отже жоден Президент не зможе суттєво зашкодити, як і суттєво покращити життя країни без згоди і допомоги Парламенту. І вибори до ВР, які чекають нас восени, більш важливіші і доленосніші. Тож не спішить тікати з країни, навіть якщо переможе той-кого-ви-боялися-найбільше 🙂

5. НІХТО зараз не знає і не може точно сказати, хто стане Президентом і, навіть, хто вийде в другий тур. Це підтверджують всі інсайдери та соціологія (див. п.1). Всі хто переконує, що “наверху вже порішали” брешуть або вам, або собі. Повірте, в штабах усіх кандидатів – невизначеність, а впевненість, яку вони демонструють – абсолютно награна. Це найбільш інтригуючи вибори за всю історію України. Тож останній тиждень буде турбулентним, імовірні ще гучні скандали і вкиди, адже у багатьох на кону – статки, кар’єра, мрія всього життя. А в нас з вами – країна. Тож, як завжди: холодний розум, чисті руки, гаряче серце.

Вікторія Феофілова, голова МГО “Молода Черкащина”