“Підкуп за кандидата П.” у Черкасах: працює слідчо-оперативна група (фото, відео)

29 Березня 2019 21:57

У поліції прокоментували сьогоднішній інцидент у Черкасах – підкуп виборців біля тіньового штабу одного з кандидатів у Президенти України. Процес зупинили “на гарячому”. Правоохоронці зазначають – отримали повідомлення і приїхали, зреагувавши.

Прибувши на місце події по вулиці Святотроїцькій наряд патрульної поліції виявив велику кількість громадян, які стояли у «живій» черзі біля одного з офісних приміщень, повідомляють у ГУ Нацполіції в Черкаській області. У будівлі, де, за попередньою інформацією, роздавали грошові кошти – в обмін на зобов’язання віддати свій голос 31 березня за кандидата П., патрульні поліцейські виявили обладнане офісне приміщення з комп’ютерною технікою та коробками грошей на столах.

Після приїзду на місце події слідчо-оперативної групи та предметного огляду співробітниками поліції були виявлені великі суми грошових коштів, здебільшого номіналом по 500 гривень, а також документація з персональними даними громадян. Зокрема, відомості зі списками громадян, навпроти прізвища яких значилися суми грошових коштів в еквіваленті від 2 до 4,5 тисяч гривень.

Станом на зараз на місці працює слідчо-оперативна група, яка проводить вилучення наявних речових доказів, що можуть свідчити про підкуп виборців, а також опитує громадян, які перебували в офісному приміщенні і біля нього.

Найближчим часом даній події буде дана правова кваліфікація, зазначають у поліції.