Купити квитки в уманську “Софіївку” можна безконтактно

25 Квітня 2019 13:17

“ПриватБанк запустив безконтактну оплату квитків до Софіївського дендропарку, повідомляють у Черкаському обласному офісі банку.

“ПриватБанк” у партнерстві з Mastercard запустили безконтактну оплату вхідних квитків до Національного дендрологічного парку “Софіївка” в Умані. Понад 350 тисяч гостей, які щорічно відвідують Софіївський дендропарк, тепер можуть в один дотик оплачувати вхідні квитки — безконтактними картками або смартфонами на спеціально обладнаних жовтих турнікетах. Вхідний квиток до дендропарку можна оплатити за допомогою банківської картки будь-якого банку світу різних платіжних систем або платіжним пристроєм з NFC.

Як це працює?

Для оплати квитка достатньо піднести безконтактну картку або платіжний пристрій до турнікета на вході і дочекатись звукового сигналу. Після підтвердження оплати пристрій надрукує чек. Для того щоб здійснити оплату учнівського вхідного квитка, необхідно натиснути на турнікеті кнопку з відповідною позначкою і після цього піднести картку до зчитувального елемента. Розраховуючись за квитки безконтактно, гості Національного дендрологічного парку “Софіївка” не сплачують жодних додаткових комісій.

“Софіївку” засновано більше 220 років тому у місті Умань. Наразі на площі 180 га зібрано колекцію із 3200 видів рослин та понад 70 видів птахів. Структурно в дендропарку виокремлюють кілька ландшафтно-архітектурних груп, найвідомішими з яких є Іонічне море, Мала Швейцарія, Єлисейські поля, Темпейська долина та Англійський парк. Щороку унікальний дендропарк відвідують близько 350 тисяч гостей з усього світу.