У Черкасах призначили управителя 840 багатоповерхівок

15 Травня 2019 14:45

Сьогодні виконавчий комітет  Черкаської міської ради підтримав проект рішення про призначення управителя багатоквартирних будинків. Відповідний документ був підготовлений за результатами проведеного конкурсу,  де найбільшу кількість балів по всім винесеним лотам  – житловим будинкам у різних частинах міста – набрало ТОВ «Сантехбудконструкція», інформують у міській раді.

Тож,  відповідно до протоколу засідання комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси  та проголосованого сьогодні рішення виконкому, повноваження з обслуговування усіх багатоквартирних будинків, якими раніше опікувались СУБи, крім ОСББ та ЖБК, передається на переможця конкурсу – ТОВ «Сантехбудконструкція».

Заступника міського голови Людмилу Бордунос, яка є куратором галузі ЖКГ,  визначено уповноваженою особою від виконавчого комітету, яка підписує договори про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, від імені співвласників, строком на 1 рік.
Тоді як департаменту житлово-комунального комплексу доручено  після укладання договорів, забезпечити розміщення інформації про управителя на офіційному веб-сайті Черкаської міської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуг.
А комунальні  підприємства «Придніпровська служба утримання будинків»  та «Соснівська служба утримання будинків» мають не пізніше 31 травня цього року передати  акти приймання-передачі товариству з обмеженою відповідальністю «Сантехбудконструкція» технічну документацію на будинки.
Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив,  що і хоча нині визначено переможця, який опікуватиметься житловим фондом, мешканці мають вільне право на загальних зборах змінити управителя чи форму господарювання,   ухваливши рішення про створення ОСББ. Про це потім необхідно попередити ТОВ «Сантехбудконструкція», яка має 2 місяці на припинення обслуговування зазначеного будинку.

 

“Згідно з укладеним договором, управитель має детально звітувати по кожному будинку щодо зробленого та витрачених коштів.  Так, на кожен із 840 будинків буде відкрито особовий рахунок, де акумулюватимуться сплачені мешканцями кошти у вигляді квартплати. І саме з цього фінансового кошику конкретного будинку будуть здійснюватись відповідні відрахування на його утримання – від вивезення сміття, здійснення поточних робіт до капітальних ремонтів”, – пояснює Людмила Бордунос.

Керує ТОВ «Сантехбудконструкція» Андрій Бортник.

За його словами, їх підприємство вже не перший рік поспіль активно  працює у житлово-комунальному секторі Черкас. Зокрема,  надаючи послуги з зимового прибирання  автошляхів, зелених зон, промивки внутрішньобудинкових  систем опалення, будівництва та ремонту теплотрас тощо.
Для цього підприємство має всю необхідну техніку та персонал. Тому, Андрій Бортник запевняє у якісному та в повному обсязі наданні належних  послуг для населення міста.