13-річна Карина Якубенко з Тальнівщини врятувала свою 5-річну сестричку, яка тонула

21 Травня 2019 12:34

На Тальнівщині 13-річна Карина Якубенко, врятувала свою 5 річну сестру, яка мало не потонула.

Як розповів Костянтин Проценко з управління ДСНС у Черкаській області, подія сталася ще 12 травня в селі Лащова, на березі річки Гірський Тікич. Рятувальники про неї дізналися лише 20 травня.

Того дня дві подруги Карина та Ірина, пішли відпочити та порибалити до річки. За дорослими до води вирушили і їх менші сестри, наймолодшій Ангеліні було лише 5 років.

Попри заборону батьків гратися коло річки, вона потай пішла за старшою сестрою до води.

Кам‘яна кладка дамби, на якій рибалили дівчата була слизькою, тому один необачний крок – і Ангеліна послизнулася і впала до води.

На щастя, Карина не розгубилася та, не вагаючися, пірнула до річки. Попри те, що мала вже зникла під водою, її старша сестра зуміла помітити дівчинку та, схопивши за одя,г витягти її до берега.

Коли сестри вже були на березі, на крики про допомогу прибігли інші діти, які знаходились неподалік.
Ангелину, яка отримала сильний психологічний стрес, діти намагалися заспокоїти, проте вона ще довго плакала і не могла заспокоїтися.

Діти повернулися додому та одразу розповісти батькам про пригоду не наважилися. Лише після того, як інформація про щасливий порятунок поширилася селом, дівчата вимушено зізналися перед рідними.

“Я дуже злякалася за сестричку, яка взагалі не вміє плавати. Попри те, що наша домівка знаходиться лише за 100 метрів від річки, я розуміла, що побігти по допомогу до дорослих означало б втратити час і тоді врятувати Ангелину нам навряд чи вдалось”, – розповіла Карина рятувальникам.