У Корсунь-Шевченківському районі відновили джерело з цілющою водою

21 Травня 2019 13:15

Унікальне давнє джерело з цілющою водою, яке довгий час було закинуте, відновили смілянські лісівники. Ця криничка знаходиться у Мліївському лісництві Смілянського лісгоспу (квартал 15, виділ 1), неподалік села Драбівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

 

Історія появи й витоків вже залишаться таємницею, адже плин часу загубив цю подію. Проте місцеві старожили і досі пам’ятають, як ще малими, втамовували спрагу водою, що ввібрала в себе пахощі всіх лісових трав, яка зцілювала, знімала втому, додавала сил та енергії.

Відновили забуте природне джерело, щоб і надалі воно дарувало людям життєдайну вологу, майстер лісу 6 обходу Іван Савченко, помічник лісничого Віталій Чекаленко та лісничий Мліївського лісництва Олександр Гарань, розповідають в управлінні лісового і мисливського господарства.

Крім того, смілянські лісівники облаштували зону відпочинку з альтанкою, столом, лавами, аби всі охочі мали змогу не тільки насолодитися кришталево-чистою водою, а й комфортно відпочити у лісі.

Щоб дослідити та переконатися у якості води з цього джерела, смілянські лісівники здали проби води на експертизу. Результати аналізів показали, що джерельна вода насичена іонами срібла, не має протипоказань чи обмежень у щоденному вживанні.