4-річного Богдана із Жашківщини знайшли після 21 години пошуків

27 Травня 2019 17:54

Майже добу тривали пошуки 4-річного Богдана, який зник у селі Олександрівка Жашківського району у неділю 26 травня в обід. Дитину шукали 80 осіб із числа місцевих жителів, рятувальників та поліцейських. Після 21 годин пошуків хлопчика знайшли.

Як розповів Костянтин Проценко з обласного управління ДСНС, вчора близько 14 години до жашківських рятувальників від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Олександрівка із приватного домоволодіння на вулиці Садовій зник 4-річний хлопчик.

На пошуки дитини були залучені усі співробітники Жашківського районного сектору Управління ДСНС.

Спеціально створений мобільний штаб, опрацювавши наявну інформацію та оцінивши обстановку, визначив найбільш вірогідний напрямок пошуків та район, де їх проводити.

До пошуків Богдана, крім рятувальників та представників національної поліції, були залучені місцеві жителі та добровольці.

Пошуки велися кількома групами, та були ускладнені тим, що малий, маючи вади мовлення, не міг відгукнутися на крики дорослих.

Попри зусилля кількох пошукових груп, які безперервно проводили огляд місцевості і не припинялися навіть вночі, до ранку результату не дали.

Зі сходом сонця до пошуків долучилися ще кілька груп з числа добровольців.

Близько 11 години, одна з них, оглядаючи лісосмугу, натрапила на зниклого хлопчину, який був переляканий та плакав. Місце, де знайшли Богдана, знаходилося за кілька кілометрів від батьківської хати.

Загалом пошуки хлопчика, у яких були задіяні більше 80 людей, тривали майже 21 годину. Силами пошуковців було ретельно оглянуто кілька гектарів місцевості із складним ландшафтом.

Одразу після того як дитину було знайдено, Богдана передали до рук лікарів швидкої медичної допомоги. З попереднім діагнозом переохолодження організму хлопчика було госпіталізовано до центральної районної лікарні. Стан здоров’я 4-річного мандрівника задовільний. Наразі хлопчик проходить обстеження.