Четверо спортсменів із Черкащини їде на ІІ Європейські ігри в Мінськ

5 Червня 2019 13:51

21 червня в Мінську стартують II Європейські ігри, які триватимуть до 30 червня. Участь у змаганнях візьмуть близько 4000 атлетів з 50 країн та розіграють 200 комплектів нагород в 15 видах спорту та 23 дисциплінах. На сьогоднішній день в активі українців вже 198 ліцензій на право участі у ІІ Європейських іграх. До складу національної команди, що представлятиме Україну на ІІ Європейських іграх, увійшли і четверо спортсменів Черкащини. Це – самбісти Анастасія Сапсай і Андрій Болобан, баскетболіст Дмитро Ліповцев та стрілок Сергій Куліш, повідомляють у НОК України в Черкаській області.

Напередодні ІІ Європейських ігор із спортсменами зустрілися представники влади

Анастасія Сапсай – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, дворазова чемпіонка Європи 2017-2018 років, срібна призерка Чемпіонату Європи 2019 року, бронзова призерка Чемпіонату світу з боротьби самбо 2018 року.

Андрій Болобан – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби самбо, неодноразовий чемпіон України, переможець Кубка світу 2018, бронзовий призер Кубка Європи з боротьби самбо2018.
Тренує спортсменів заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер, тренер вищої категорії Володимир Римар.Дмитро Ліповцев
 – майстер спорту України міжнародного класу з баскетболу, бронзовий призер Чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, у складі збірної команди України посів 5 місце на Чемпіонаті світу з баскетболу 3х3, чемпіон України 2018 року.
Тренує спортсмена заслужений тренер України, тренер вищої категорії Максим Міхельсон.

Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України, учасник I Європейських ігор 2015 року м. Баку (Азербайджан), срібний призер XXXI Олімпійських ігор 2016 року м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія),
Тренує спортсмена заслужений тренер України Віктор Нагній.