Чемпіон юнацьких Олімпійських ігор дасть старт масштабному забігу в Черкасах

7 Червня 2019 16:08

У суботу 8 червня в Черкасах відбудеться Олімпійський день, в рамках якого черкащани долучаться до масових забігів центральними вулицями міста, повідомляють в обласному відділенні НОК України.

Уже стало традицією, що імениті спортсмени Черкащини дають старт таким масштабним олімпійським забігам. Цього року цю почесну місію виконає Іван Тищенко – перший в історії академічного веслування України чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор. Іван на ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських іграх, що відбувалися в м. Буенос-Айрес (Аргентина), у всіх заїздах здобував впевнену перемогу, а у фіналі продемонстрував відмінний результат та став чемпіоном ІІІ Літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Усіх черкащан запрошують стати учасниками Олімпійського дня та долучитися до здорового способу життя!

Програма заходу:
8.00-9.00 – реєстрація та видача стартових номерів на площі Б.Хмельницького
9.30 – флешмоб-зарядка з фітнес-експертом Андрієм Нестеровим
10.00 – старт забігів на 1,6 та 10 кілометрів
10.30 – фініш та відзначення спортивних організацій, вручення учасникам забігу сертифікатів та пам’ятних сувенірів в Долині троянд.

Для маленьких учасників Олімпійського дня заплановані розваги та змагання в Долині троянд. Діти від 5 до 11 років можуть взяти участь у забігах на 30 метрів. Змагальна програма триватиме з 9.30 до 10.30.

Організатори заходу – відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, Черкаська міська рада, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Черкаський обласний центр «Спорт для всіх», «Herbalife Nutrition».

Нагадуємо, Олімпійський день традиційно присвячується заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Різноманітні масштабні заходи організовують по всій Україні упродовж місяця.