За останні три дні вода забрала життя дев’ятьох черкащан

18 Червня 2019 13:06

Дев’ятеро мешканців Черкащини втопилися на водоймах за останні три дні, повідомляють в обласному управлінні ДСНС України.

16 червня близько 13-ї години у селі Степанки, Черкаського району, під час риболовлі втонув 14 річний хлопчина. Близько 14-ї години у селі Головківка, Чигиринського району, під час відпочинку на місцевому ставку потонув 40 річний місцевий житель. О 16:55 у селі Баштечки на Жашківщині у ставку потонув 51- річний місцевий житель. О 14:25 у Черкасах, на Дніпрі, під час купання почав тонути літній чоловік. Завдяки тому, що він для відпочинку обрав місце, де поблизу знаходився рятувальний пост Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби, 66-річного чоловіка було врятовано та доставлено до берега.

Лише з початку купального сезону вода забрала життя вже 16 громадян, 9 за останні три дні…

Нажаль, трагедії на воді не припинилися і наступного дня. Впродовж доби 17 червня, на водних об’єктах області виникло три пригоди, внаслідок яких двоє людей загинули, одну жінку вдалось врятувати.
Дві події сталися у селі Руська Поляна на місцевому ставі.
О 14:45 до оперативно-координаційного центру Управління надійшла інформація про те, що жителі села знайшли та підняли на берег тіло чоловіка. Загиблим виявився 38-річний місцевий житель, який потонув під час купання.
Вже увечері, на тому ж місці, під час купання почала тонути місцева жителька. Люди, які відпочивали поряд, помітили як жінка зникла під водою. Пірнаючи на глибину чоловіки зуміли її знайти та підняти на поверхню. Вже на березі їй була надана невідкладна медична допомога та проведено комплекс реанімаційних заходів. Згодом, коли жінка почала дихати, каретою швидкої медичної допомоги врятовану було терміново доставлено до реанімаційного відділення 3-ї міської лікарні. Попри зусилля лікарів, згодом 63-річна жінка померла.

Ще один випадок на воді стався у селі Берестівець, Уманського району.
Як стало відомо, через необережність на воді почала тонути 16-річна дівчина, яка приїхала до ставу із села Родниківка. Небезпеку помітили місцеві жителі, вони змогли врятувати дівчину та доставити її до берега. Молоду дівчину о 20:25 було доставлено до реанімаційного відділення Уманської центральної лікарні.

Загалом, у цьому році на водних об’єктах області зареєстровано 41 пригоду, внаслідок яких 25 осіб загинуло та 20 осіб врятовано.