Черкащина готується до контрастного душу

27 Червня 2019 13:13

Європа тримає надпотужний тепловий удар, а Черкащина нарешті  відпочине від спеки.


Країни Європи потерпають від екстремальної і рекордної спеки, яку організувало розпечене повітря із найбільшої пустелі планети Сахари та пекуче сонце. Температура повітря піднімається вище +40º за Цельсієм. Іспанські метеорологи вже назвали таку погоду пеклом, а Франція оголосила помаранчевий рівень небезпеки – передостанній по складності.
Черкащина вже добре розпеклася і вже найближчими днями відчуватимемо справжню прохолоду, інформують в обласному гідрометеоцентрі.

Уже сьогодні ближче до вечора циклон з Балтики змінить повітряну масу на прохолодну, принесе грози, зливові дощі, місцями шквали 15-20 м/с та град.

28 червня після проходження холодного фронту, посилений вітер 15-20 м/с транспортує у наш регіон порцію холодного повітря. На заміну розпеченому і забрудненому шкідливими домішками повітрю на Черкащину хлине прохолодне і чисте повітря з півночі. Денні максимуми не перевищуватимуть 20..23º.

29-30 червня Черкащина знаходитиметься у тиловій холодній частині цього атмосферного вихора. Можливий короткочасний дощ, грози. Температура вночі 9..14º, вдень 17..22º.

Уже сьогодні атмосферний тиск впав на цілих 10 мм. рт.ст, тому метеозалежним і людям похилого віку варто бути готовими до таких різких коливань.

Тож відзначаємо День Конституції та відпочиваємо від спеки, адже вона повернеться вже на початку липня!