Учасники АТО та ОСС у Черкасах отримають виплати до Дня Незалежності

17 Липня 2019 17:17

На виконання заходів міської програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни та їх сімей, що ухвалена Черкаською міською радою на 2019-2022 роки, українські захисники отримають виплати з міського бюджету з нагоди Дня Незалежності України.

Щорічна грошова винагорода до Дня Незалежності в розмірі 1 тис. грн до кінця серпня автоматично буде перерахована на банківські рахунки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, які зареєстровані та проживають в Черкасах, а також перебувають на обліку в департаменті соціальної політики (в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги). Зазначеним людям звертатися особисто щодо отримання цієї винагороди не потрібно, повідомляють у Департаменті соціальної політики міської ради.

Призначення грошової винагороди “Бійцям-добровольцям” здійснюється на підставі особистої заяви на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та таких документів:
– копія паспорта;
– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ІПН);
– копія посвідчення “Бійця-добровольця”, виданого Черкаською обласною радою.

Нагадаємо, в 2015 році Черкаська міська рада одна з перших в Україні ухвалила комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх родин – мешканців міста Черкаси. Цього ж року до неї додали і винагороду захисникам з нагоди Дня Незалежності.