21 липня в Корсуні оголосили днем жалоби через прощання з загиблим на війні земляком

20 Липня 2019 17:24

У Корсунь-Шевченківському на Черкащині неділя 21 липня оголошена днем жалоби. Цього дня тут прощатимуться із Олександром Бардалимом, який загинув від ворожої снайперської кулі на північних околицях окупованого Донбасу 19 липня. Про це розповіла корсунська журналістка Галина Добровольська.

facebook.com/24th.brigade

“Олександра Бардалима поховають у неділю 21 липня в рідному місті Корсуні-Шевченківському. О 12-00 з батьківського дому (за адресою вул. Карбишева, 9) Олександра перевезуть до храму; о 13-00 – прощання та відспівування загиблого героя у Спасо-Преображенському храмі ПЦУ (біля районного будинку культури), потім – скорботна хода і поховання на цвинтарі за інтернатом. У неділю на перехресті вул. Чорновола-В.Стуса (біля базару) буде встановлена волонтерська скринька для збору благодійної допомоги”, – зазначає Галина Добровольська у своєму фейсбуку.

33-річний Олександр Бардалим – випускник міської школи №2, військовий ЗСУ, командир взводу, старшина. Загинув, рятуючи свого пораненого побратима.

“Як нам повідомили в Корсунь-Шевченківському райвійськкоматі, воїн був на війні від 2015 року, – розповідає журналістка. – Спершу служив за мобілізацією, потім підписав контракт. Всі знайомі та друзі Олександра характеризують його так: відповідальний, позитивний, світлий, добрий, щирий, надійний товариш, вірний друг, прекрасний син і брат, неймовірно-чудовий чоловік і татко…

У Корсуні всі приголомшені трагічною новиною. Висловлюють щирі співчуття родичам загиблого Захисника. Збирають кошти, щоб підтримати фінансово сім’ю у цей важкий час (реквізити на фото вище)”.