На Катеринопільщині жінка хотіла голосувати за себе і невістку: розпочато кримінальне провадження

21 Липня 2019 21:00

На виборчій дільниці 710339, розташованій в межах виборчого округу № 196 на  Катеринопільщині у селі Ярошівка жінка збиралася проголосувати за себе і за невістку. Порушення з боку виборця було зафіксовано та задокументовано.

facebook.com/CherkasyCVU

Як розповіли у обласному відділенні КВУ, жінка отримала на руки бюлетені за двох осіб, що було оперативно попереджено. Під час складання акту про порушення жінка заявила, що збиралася проголосувати за себе та свою невістку.

Поліцією Катеринопільського району розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії.

Крім того, зауважують у черкаському КВУ, попри заборону агітації у день голосування, протягом всього дня фіксувались масова “свіжа” агітації на всіх округах області. Найбільше таких випадків зафіксовано в 197 і 195 округах. Також в соціальних мережах і поодиноких інтернет-виданнях розповсюджувалась прихована політична рекламу різних кандидатів і партій.