Ліс із “присмаком” Парижу: у Грушківському лісництві встановили Ейфелеву вежу (відео)

23 Липня 2019 20:18

Частинка Франції у Грушківці – лісівники встановили на території садиби Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу зменшену копію знаменитої Ейфелевої вежі.

Місцеві жителі та відвідувачі вже звикли, що на території цього лісництва можна побачити чимало незвичайних родзинок – це і вічнозелений тризуб із самшиту, й великі шахи, й цікаві дерев’яні скульптури, а віднедавна ще й Ейфелева вежа. Її висота – сім метрів. Вона має три поверхи, ліфт, який рухається, та освітлення, – усе, як у паризької «залізної пані», саме так її називають парижани. Єдина відмінність – на грушківській вежі майоріє жовто-блакитний прапор.

“Робота лісівника клопітка й відповідальна, ліс потребує щоденної турботи про нього, але в той же час він і надихає творити красу навколо. Цьогоріч у травні Ейфелева вежа відзначила 130-річчя, і ми вирішили таким чином вшанувати одну з найбільш впізнаваних споруд світу”, – говорить ініціатор встановлення вежі, лісничий Грушківського лісництва Сергій Могила.

Тож якщо у вас на даному етапі немає змоги, – не переймайтеся, адже не обов’язково летіти за тисячі кілометрів за романтикою до Парижу. Можна просто завітати до Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу, де панує власна чарівна атмосфера лісової казки з присмаком Парижу, повідомляють в обласному управлінні лісового і мисливського господарства.