Черкаський гімнаст завоював Україні друге “золото” в Баку, випередивши росіян

25 Липня 2019 15:47

Друге «золото» української збірної в Баку-2019 на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, і знову – зі спортивної гімнастики, і знову – від черкаських спортсменів. Черкащанин Ілля Ковтун виборов перемогу у багатоборстві, ставши чемпіоном ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

У багатоборстві судді оцінили виступ Іллі Ковтуна в 82,000, що дозволило випередити двох представників Російської Федерації у боротьбі за найвищу сходинку п’єдесталу пошани, повідомляють в обласному відділенні Національного Олімпійського комітету України.

Високе шосте місце посів іще один черкаський гімнаст – Назар Чепурний.
Тренує спортсменів Ірина Надюк.

Двічі гімн нашої держави лунав в олімпійському Баку завдяки чемпіонам зі спортивної гімнастики. Нагадаємо, збірна команда України з гімнастики, до складу якої входять черкаські спортсмени, принесла Україні перше командне «золото». Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Володимир Костюк стали чемпіонами фестивалю.

XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль триває з 21 до 27 липня у Баку (Республіка Азербайджан). Протягом 7-ми днів найсильніші юні атлети віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту.