Черкаських АТОвців запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках

14 Серпня 2019 18:17

Безкоштовні рекреаційні прогулянки на дошках SUP для учасників АТО проводитимуть у Черкасах. Перші такі заходи відбудуться 21 і 28 серпня, повідомляють у департаменті соціальної політики міської ради.

Познайомити із SUP-стилем життя та таким видом спорту, як веслування стоячи, вирішили учасники місцевої SUP-спільноти Dnipro SUP Team та активісти Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу. Кажуть, безкоштовні покатушки на дошках SUP для тих, хто боронив і боронить нашу державу від загарбників, планували вже давно вписати у свій графік проведення тренувань у Черкасах.

“Веслування на дошках SUP – це не просто спорт, стиль життя чи цікаве дозвілля. Не без усього цього, звісно, але прогулянки на цих дошках – ще й чудовий спосіб психологічної реабілітації, емоційного розвантаження й розумового відпочинку. Усі проблеми SUP-серфера лишаються на березі, а такі тренування допомагають віднайти спокій, внутрішній баланс, налагодити зв’язок із природою. Саме ці відчуття ми хочемо подарувати учасникам АТО та/чи ООС, як нашу вдячність за те, що ми маємо мирне небо над головою і тихі хвилі під дошками”, – розповідає співзасновник із Dnipro Sup Team та Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомир Коломієць.

Максимальна кількість учасників однієї такої прогулянки для учасників АТО – 7 осіб.

Щоб потрапити на безкоштовну SUP-прогулянку потрібно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/n4pxUpQqjbRUmpGc6 та пред’явити посвідчення учасника бойових дій. Активісти Dnipro SUP Team своєю чергою проведуть відповідний інструктаж та навчання SUP-серфінгу, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.

За словами Любомира Коломійця, на таких прогулянках для АТОвців Черкаська обласна федерація з SUP-веслування та серфінгу не зупиняється. Уже з цього тижня активісти організовують тренування на дошках “дракон” для осіб із вадами зору.