У Черкаській міськраді назвали відповідальних за трагічний випадок на перегонах

7 Жовтня 2019 17:45

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко прокоментував трагічну ситуацію під час проведення третього етапу серії змагань з автомобільного спорту «Автоакадемія» та змагань «Тайм Аттак», яка трапилась 6 жовтня у Південно-Західному районі Черкас. Водій автомобіля не впорався з керуванням, вилетів із траси і скоїв наїзд на глядачів. 

– Виконавчий комітет Черкаської міської ради уповноважений надавати дозвіл на перекриття руху на визначених ділянках доріг, враховуючи звернення організатору заходу. Тоді як контроль зі встановлення необхідних дорожніх знаків, схем об’їздів та огородження, як і забезпечення безпеки руху транспорту і пішоходів на вказаних відрізках є винятковою компетенцією Управління патрульної поліції у Черкаській області.
Саме з ними організатори змагань мають погоджувати відповідні дії. Такими є вимоги діючого законодавства та саме це прописано у рішенні виконкому про перекриття руху на час проведення вищевказаних перегонів, враховуючи звернення голови громадської організації «Автомобільний клуб «Черкаси» Яроменка А.А.
Для того, щоб мати право провести змагання, організатори повинні розробити схему об’їздів та огороджень, дорожніх знаків, погодити її з Управлінням Патрульної поліції, які також мають перевірити правильність перекриття руху та, звісно, подбати про безпеку водіїв та пішоходів. Якщо на бодай якомусь із вищеназваних етапів правоохоронці вбачають невідповідність, то вони мають законне право заборонити проведення змагань у тому варіанті, який їм був представлений.