Різке похолодання прогнозують на Черкащині за тиждень

21 Жовтня 2019 14:08

Антициклон зі сходу і цього тижні продовжить формувати на Черкащині суху, мало вітряну та дуже теплу, як для цього часу,  погоду. Минулої суботи у Черкасах встановлено новий рекорд максимальної температури 22,4º тепла, проти 21,9º, який тримався ще з 1955 р.

За прогнозом обласного гідрометеоцентру, суттєвих змін у синоптичній ситуації в найближчій перспективі не видно. Впродовж цього тижня чекаємо температуру вночі 5-10º тепла, вдень 16-21º.

“Ложкою дьогтю” стануть густі нічні та ранкові тумани, що погіршують видимість на дорогах і створюють незручності для водіїв. Про інверсії. Інверсії – це затримуючий шар, в якому температура вище ніж біля земної поверхні. Тож нинішня синоптична ситуація забезпечить нам інверсії, які сприятимуть накопиченню шкідливих домішок в атмосфері. Тож разом бережемо довкілля та уважно слідкуємо за паліями

Тому з кожним днем зростає рівень забруднення атмосфери. Покращать ситуацію опади, які вимиватимуть шкідливі домішки з повітря та вітер, який збільшує провітрюваність міста. Однак, нажаль, ні дощу,  ні посиленого вітру на найближчий час Нне видно.

За середньостроковим прогнозом, з 29 жовтня північний процес принесе в наш регіон холодне повітря і відбудеться різке зниження температури повітря, відчуємо “перший подих зими”…