На Канівщині чоловік розбив голову брату, а потім напав на бригаду “швидкої”

6 Листопада 2019 21:56
На Канівщині сьогодні було здійснено напад на бригаду екстреної медичної допомоги.
Як розповіли у обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради, на Канівську підстанцію швидкої медичної допомоги надійшов виклик «Травма голови у чоловіка». Бригада екстреної меддопомоги одразу виїхала в село Ліпляве.
Приїхавши на місце події, медики з’ясували, що травму отримав 22-річний чоловік під час сварки з рідним братом. Зі слів молодшого, старший брат вдарив його по голові невідомим предметом. Фельдшер надав допомогу пацієнтові, у якого виявив розсічену рану потиличної ділянки голови.
У цей час медику подзвонив диспетчер і повідомив, що, за словами водія, біля автомобіля «швидкої» лунають постріли. Вибігши на вулицю, фельдшер зрозумів, що біля автівки дійсно стріляв з невідомої зброї старший брат потерпілого. Також, зі слів водія, чоловік кричав і погрожував дістати бойову гранату. Бригада викликала поліцію.
У зв’язку з тим, що допомогу потерпілому медики вже надали і на місці події була реальна загроза їхньому життю та здоров’ю, бригада до приїзду мала на меті виїхати в безпечне місце. Але, рухаючись на виїзд від будинку, автівка наштовхнулась на перешкоду – дорога була перекрита хмизом і дровами. Відтак, бригада не могла проїхати.
По приїзду поліції, наші фахівці розповіли співробітникам МВС про те, що сталось. На вимогу працівників правоохоронних органів, підозрюваний в нападі на бригаду виніс свою рушницю, яка виявилась пневматичною. Зброю вилучили працівники поліції.
Подальша доля нападника нам не відома. Медики сподіваються на адекватну реакцію правоохоронних органів.