До Всесвітнього дня домашніх тварин у Черкасах створили ексклюзивну серію благодійних листівок

28 Листопада 2019 18:04

До Всесвітнього дня домашніх тварин, який відзначають 30 листопада,  у Черкаському державному технологічному університеті створили ексклюзивну серію зворушливих благодійних листівок.

До цього дня студентська рада Черкаського державного технологічного університету зібрала 3000 гривень на допомогу тваринам, які поки що не мають дому. На чолі з головою студентської ради Юлією Загоровською, група студентів побувала у черкаському притулку для тварин і зняла зворушливе відео – як цуценята і собаки неймовірно раді кожній людині, що могла б забрати їх додому.

Під час «уроку доброти», що пройшов у ЧДТУ, Юлія Загоровська констатувала, що спілкування із тваринами надзвичайно надихає і заряджає емоційно – і закликала студентів скористатись запрошенням волонтерів відвідувати притулок у вихідні дні для прогулянок із тваринами, яким дуже не вистачає такого спілкування.

Також творчі студенти створили до 40 листівок, частину яких було миттєво продано для допомоги безпритульним тваринам, а решта буде продаватись у ветеринарних клініках, де перебувають тварини, забрані волонтерами з вулиці для допомоги та пошуку їм нового дому.

Президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька та керівник Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг» Валентина Калініна розповіли студентам, чому жорстокість до тварин насправді означає жорстокість до людей, і як люди дають звершитись жорстокості, сотнями проходять поряд із думкою: «хтось інший йому допоможе», про те, наскільки цінними для людей насправді є тварини і наскільки незамінним для життя і здоров’я людини спілкування з тваринами.