Сніг на Черкащини прогнозують уже відсьогодні

2 Грудня 2019 14:21

Про перші випробування негодою повідомляють у Черкаському обласному гідрометеоцентрі. Фахівці зазначають, що вже сьогодні, 2 грудня, зима продемонструє свій “характер”. Із центру Західної Європи до нас рухається система атмосферних фронтів. Вже зараз сніг випадає у Закарпатській, Львівській та Івано-Франківській областях. Сьогодні ближче до вечора снігові хмари дістануться західних районів Черкащини і в подальшому розповсюдяться на всю територію області.

Найближчої ночі очікується сніг та мокрий сніг, який на фоні слабких морозів 2-4º подекуди спровокує ожеледицю на дорогах. Такі погодні умови можуть ускладнювати рух на автошляхах, роботу комунальних служб та об’єктів енергетики, зазначають синоптики.

Завтра на ранок утвориться перший сніговий покрив висотою 3-8 см і опади майже припиняться. Всередині дня знову слід чекати невеликий сніг. Температура вдень прогнозується близькою до 0º.

Швидка зміна погодних умов супроводжуватиметься різкими стрибками атмосферного тиску: ввечері і вночі падінням, а вдень – досить інтенсивним ростом та поривчастим вітром.

Із 5 грудня прогнозують чергове потепління, вдень до 5º тепла.