Понад 30 одиниць техніки чистять дороги в Черкасах, – мерія

3 Грудня 2019 12:00

Як інформують у міській раді, відучора звечора, щойно почався сніг, працівники комунальних служб та підрядної організації, яка виграла тендер на прибирання доріг у Черкасах, приступили до роботи з обробки автошляхів міста спеціальними протиожеледними реагентами, розчистки та посипання тротуарів і спусків соляно-піщаною сумішшю.

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко повідомив, що на ліквідацію наслідків першого снігопаду в Черкасах було задіяно більше 30 одиниць техніки КП «ЧЕЛУАШ» та ТОВ «Свій лад», які розчищали автошляхи. Також витрачено близько 50 тонн солі, соляно-піщаної суміші та протиожеледних реагентів під час обробки тротуарів, спусків та проїжджих частин.

Крім цього, управляюча компанія, яка опікується багатоквартирними будинками у Черкасах, ОСББ окремо залучали спецтехніку та працівників для розчистки дворових територій від снігу.

Міська влада Черкас нагадує всім керівникам установ, підприємств, організацій, тимчасових та стаціонарних споруд, власникам приватних домоволодінь про необхідність прибирання прилеглої до їх об’єктів території. Це передбачено Правилами благоустрою міста Черкаси, за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладання штрафів.