На Черкащині розпочинається період потепління

6 Грудня 2019 18:34

Поточний тиждень відзначився і першим снігом, морозами, і ожеледицею на дорогах, але зима не закріпила свої позиції на Черкащині. Наразі завдяки подиху Атланти, північна Європа вже очистилася від снігу та перебуває під плюсовими температурами. Як повідомляють в обласному гідрометеоцентрі, в нашому регіоні теж розпочинається період потепління.

Хоча холодний антициклон SARENA з півдня Європи продовжує стримувати наближення західного циклону PEDRO до Черкащини, вихідні дні пройдуть під знаком атлантичного впливу. Атмосферний тиск продовжить падати, у неділю збільшиться хмарність і денний максимум температури від суботи до неділі зросте на 1-2º, (від 2-4º до 4-6º тепла).

Щоправда середньодобова температура, завдяки слабким морозам вночі 1-3º, утримається на нульовій позначці. Атмосферні фронти циклону рухаються ще далеко по півночі, тому на опади у нашому краї сподіватися не варто.

На початку наступного тижня переважатиме хмарна погода, з’явиться вірогідність дощів, потепління продовжиться. За попередніми розрахунками, атлантичне тепло буде тривалим, але мало інтенсивним.

За такої погоди сніговий покрив буде поступово сходити, але без негативних наслідків. Синоптики радять вихідні присвятити прогулянкам на свіжому повітрі, щоб загартувати свій організм та підняти настрій.