Черкащина отримала нового обласного прокурора

13 Грудня 2019 17:40

chk.gp.gov.ua

Сьогодні  заступник Генерального прокурора Віктор Трепак представив колективу прокуратури Черкаської області нового керівника – ним став Олександр Воронін.

У вступному слові Віктор Трепак наголосив на ключових пріоритетах для органів прокуратури Черкащини, зокрема боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, та назвав проблемні питання в регіоні. Віктор Трепак зауважив, що новопризначений керівник відомства володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для їх вирішення у співпраці з іншими правоохоронними органами. Адже реформи розпочато для того, щоб досягти певних результатів.

У свою чергу, Олександр Воронін висловив подяку за підтримку та довіру, а також сказав, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля виконання поставлених завдань, відновлення довіри суспільства до прокуратури та підвищення авторитету правоохоронних органів.

“Розумію, поставлені перед нами задачі – складні, але немає нічого неможливого. Запевняти не буду, будемо проявляти себе в роботі”, – зазначив передає його слова прес-служба прокуратури області.

Довідково: Олександр Воронін народився 1 січня 1975 року у м. Києві.

У 1999 році закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка, у  2005 році – Львівську комерційну академію.

Свою  трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 1999 році в прокуратурі Тернопільського району. У подальшому обіймав посади прокурора, слідчого та керівні посади в органах прокуратури Львівської області, військової прокуратури Західного регіону України, а також заступника прокурора Рівненської області.

До призначення на посаду прокурора Черкаської області працював заступником прокурора Чернівецької області.