Голова Черкаської ОДА укомплектувався заступниками: хто ці люди?

24 Грудня 2019 13:51

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив заступників – Юрія Лесюка та Романа Карманніка. Першим заступником голови ОДА став В’ячеслав Швець.

Перший заступник В’ячеслав Швець – має дві вищі освіти за фінансовими спеціальностями, багаторічний досвід роботи у фінансовій та управлінській сферах, був керівником обласного казначейства. Тому на посаді першого заступника куруватиме фінанси та соцзахист.

Заступник голови ОДА Юрій Лесюк – за освітою лікар, створив Чернівецький Центр із профілактики та боротьби зі СНІДом, де був головним лікарем. Має досвід співпраці і з громадянським суспільством, і міжнародними партнерами та урядовими організаціями. Згодом став заступником департаменту охорони здоров’я. Був військовим медиком першого добровольчого медичного шпиталю у районі проведення АТО/ООС. І в Черкаській ОДА Юрій Лесюк куруватиме медицину та освітню сферу.

Заступником голови ОДА у сфері регіонального розвитку став екс-очільник профільного департаменту Роман Карманнік.

Нагадаємо, що нині в команді вже чотири заступники. 18 грудня Роман Боднар представив Юрія Безщасного, який відповідатиме за напрямки взаємодії із правоохоронними органами і боротьби з корупцією, цивільного захисту, екології.