Помічник голови Черкаської ОДА став його заступником

9 Січня 2020 17:04

В Черкаській облдержадміністрації завершили формування складу заступників керівника області Романа Боднара. Голова ОДА сьогодні представив останнього з них. Ним став Дмитро Ляшов, який до того був помічником очільника адміністрації.

Дмитро Ляшов (ліворуч) відповідатиме за дороги, ЖКГ та будівництво. фото ck-oda.gov.ua

Новопризначений заступник відповідатиме за відновлення доріг, житлово-комунальне господарство та будівництво, повідомляють в ОДА.

“Ми маємо будувати інфраструктурні об’єкти, які підвищуватимуть якість публічних послуг, покращуватимуть інвестиційну привабливість регіону та стануть передумовою для розвитку базових галузей економіки, – зазначив голова ОДА Роман Боднар. – З об’єктивних причин наразі маємо чимало проблем у галузях будівництва доріг та житлово-комунального господарства. Розуміємо виклики, які перед нами стоять. Зараз маємо стати візіонерами і запроваджувати дійсно такі умови, які даватимуть можливості активізувати економічний потенціал регіону”.

ck-oda.gov.ua

Дмитро Ляшов родом із Маріуполя. Він кандидат економічних наук. До призначення на посаду в Черкаській області, понад 20 років працював на керівних посадах підприємств в декількох галузях економіки та в різних регіонах України.