На Черкащині запрацювала інтерактивна карта для учасників АТО/ООС

13 Січня 2020 13:54

У Черкаській області запрацювала інтерактивна google-мапа для посилення комунікації учасників ООС/АТО з органами державної влади та місцевого самоврядування. Її розробили фахівці обласного контактного центру за дорученням очільника області. Мапа розміщена на офіційному сайті Черкаської ОДА в розділі “Черкаський обласний контактний центр”.

“Ця мапа дає змогу інтернет-користувачам отримати необхідну інформацію щодо установ та організацій області для вирішення проблемних питань, які виникають в атовців та учасників ООС”, – говорить керівниця контактного центру Лариса Ходаковська.

Мапа містить інформацію про обласні та районні служби соціального захисту, центри зайнятості, управління Держеокадастру, обласний військовий комісаріат, центри надання адміністративних послуг та безоплатної юридично-правової і психологічної допомоги, залізничні вокзали, медичні заклади, що надають послуги з реабілітації, протезування, санаторно-курортного лікування, об’єднані територіальні громади тощо.

Завдяки  умовним позначенням можна знайти відповідний населений пункт чи установу з усіма контактами: поштові адреси, електронні скриньки, телефони та інше. Інтерактивну мапу постійно оновлюватимуть, наповнюючи необхідною інформацією.

Нагадаємо також, у Черкаському обласному контактному центрі можна отримати необхідну інформацію з різних нагальних питань, тел.: (0472) 36-11-13, 33-55-17 (0-800-508-876 – «гаряча лінія» підтримки учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей).