За національними заповідниками досі наглядає команда Азарова-Януковича?

5 Лютого 2020 15:00

Поки іноземці, грантожери і євроотимісти б’ються за посади із чималенькою оплатою у Наглядових радах державних корпорацій, наглядові ради національних заповідників з 2011 року очолюють фанати Путіна і Януковича?!

styler.rbc.ua

Так, усі національні заповідники Черкащини від Канева до Чигирина досі опікує сумновідовий партійний і мисливський друг Януковича Тулуб; Софію Київську – фанат Путіна і Кіріла Толочко, Хортицю – віце-прем’єр уряду Азарова Слаута, Києво-Печерську лавру – “тамада” Януковича Кулиняк. Переяслав – голова Київської ОДА часів Азарова-Януковича Присяжнюк…

Я від імені оргкомітету акції “7 чудес України” звертався до прем’єрів Яценюка і Гройсмана, але за 5 років Мінкультури так і не змінило склади наглядових рад, хоча керівники заповідників десятки разів зверталися до уряду.

Сьогодні об’єднане Міністерство, яке, напевно, знову буде роз’єднане, мабуть і не знає, що наглядові ради заповідників очолюють фанати Путіна, друзі Азарова-Януковича і ті, хто вже давно помер?!

Саме тому, хтось підкидає Зеленському і молодим технократам в Уряді ідею про Діснейленд на Хортиці чи інші неадекватні або просто шкідливі проекти в гуманітарной сфері.

Не знаєте що робити – розпочніть хоча б із формування нових наглядових рад, де на громадських засадах будуть працювати знакові вчені і громадські діячі, меценати, всі ті, хто люблятьУкраїну і до глибини душі, і до глибини власної кишені.

Для підтвердження пропоную переглянути постанову КМУ від 2011 року: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/123-2011-%D1%80

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”