У Черкасах запровадять муніципальний учнівський квиток

11 Лютого 2020 17:30

У Черкасах запровадять муніципальний учнівський квиток. За це сьогодні проголосував виконавчий комітет.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради Сергія Воронова, окрім безкоштовного проїзду у міському електротранспорті, муніципальний учнівський квиток надаватиме черкаським школярам ще низку пільг.

Пільги, які надає муніципальний учнівський квиток:
1. Комунальне підприємство «Кінотеатр «Україна» Черкаської міської ради: 10% від встановленої вартості квитка на момент його придбання для перегляду фільму (знижка не діє у прем’єрний період прокату фільмів та не комбінується з іншими акціями та знижками, які діють у кінотеатрі).
2. Черкаський міський зоологічний парк: 1/3 від вартості вхідного квитка.
3. Черкаський міський археологічний музей Середньої Наддніпрянщини: 50% від вартості вхідного квитка для учнів від 10 років та 50% від вартості екскурсії по експозиції для учнів від 6 років.

Як замовити муніцпальний учнівський квиток:
Перше замовлення та виготовлення муніципального учнівського квитка здійснюється за рахунок кошторисних призначень комунальної установи «Черкаський міський методичний кабінет установ освіти» Черкаської міської ради в межах наявного фінансового ресурсу на поточний рік. У разі втрати квиток замовляється повторно за кошти батьків.

Квиток замовляється у двох або одному з двох варіантів (пластикова картка/електронний варіант). Для генерації електронного варіанту завантажується цифрова фотографія учня, що відповідає вимогам фотографій на документи. Пластикова картка видається адміністрацією закладу освіти після її виготовлення.

Після закінчення навчання (11, 12 клас) або у разі відрахування учня із закладу освіти пластикові картки повертаються адміністрації закладу, а інформація про квиток деактивується. Якщо квиток був згенерований у електронному варіанті, то інформація про нього деактивується.

Строк дії квитка становить два роки для учнів 1-10 класів та 1 рік для учнів 11 класів. Квиток діє лише на території м. Черкаси.