«Золото» та три «бронзи» завоювали черкащанки на чемпіонаті України з легкої атлетики

24 Лютого 2020 15:22

У місті Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Тривали змагання упродовж 20-22 лютого. За перемогу боролися кращі легкоатлети з різних куточків України.

Спортсмени Черкащини продемонстрували гарний результат, інформують у Федерації легкої атлетики області.
Жіноча команда Черкаської області в естафетному бігу 4х400 метрів виборола ІІІ місце. До складу команди ввійшли Єкатерина Артеменко, Тетяна Безшийко, Олена Вакуленко та Вікторія Ніколенко. Їхній результат – 3 хвилини 57 секунд 41 сотих секунди. Тренують спортсменок Олена Нечипоренко та Ірина Проценко.

Тетяна Безшийко виборола «золото» і стала чемпіонкою серед молоді в бігу на 400 м з результатом 55 секунд 12 сотих секунди та посіла третє місце серед дорослих на цій дистанції. Готували її тренери Валерій Масляков та Олена Малюк.

Світлана Марусенко посіла ІІІ місце в штовханні ядра з результатом 15 метрів 17 сантиметрів. Тренер спортсменки – Сергій Лисенко.