Черкащанин успішно взяв участь у міжнародних змаганнях у сфері ІТ НАТО

25 Лютого 2020 17:06

Cпівробітник Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобилю Олександр Дядюшенко у складі збірної команди Державної служби з надвичайних ситуацій  України брав участь у міжнародних змаганнях у сфері інформаційних технологій НАТО «TIDE Hackathon 2020».

 

У заході взяли участь 20 команд, серед яких представники ДСНС України, Збройних сил України, різноманітних структур НАТО з Великої Британії, Німеччини, Іспанії, Турції, Польщі та Швеції.

Завданням збірної команди ДСНС України було розробити модель прогнозування кризових ситуацій у країнах Африки з використанням алгоритмів машинного навчання, інтелектуальної обробки даних за допомогою відкритих програмних комплексів з публічною ліцензією, а також на основі баз даних, розміщених на порталах світових громадських та урядових організацій, повідомляють у ЧІПБ.

 

За результатами змагань збірна команда ДСНС виконала завдання у повному обсязі та представила своє рішення у вигляді презентації та онлайн- демонстрації технології.

Окрім виконання завдань у межах змагань для усіх учасників заходу були організовані лекції та презентації провідних фахівців у сфері ІТ у галузі розвитку машинного навчання та застосування технологій штучного інтелекту у комерційних та некомерційних проектах світу.