Канівчанка народила по дорозі в лікарню

25 Березня 2020 12:18

На Канівщині медики екстренки допомогли з’явитись на світ новому життю.

Як розповіли у обласному центрі екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, о 2:53 ночі на смартфон бригади ЕМД Канівської підстанції швидкої (екстреної) медичної допомоги надійшло повідомлення з оперативної диспетчерської Черкас: село Степанці, пологи.

Фельдшери одразу виїхали за вказаною адресою. Неподалік від будинку вони зустріли автівку рідних жінки при надії, які везли її назустріч екстренці. У 27-річної жінки це були вже другі пологи, тож події розвивались досить стрімко.

У автомобілі «швидкої» фельдшери зрозуміли, що родова активність увійшла в активну фазу.

“У нас практично не було шансів встигнути доїхати до лікарні. Тож ми стали готуватись приймати пологи”, – розповідають медики. Зараз обоє фельдшерів згадують своє чергування з гумором. Тоді ж їм було не до сміху: максимум зібраності, зосередженості, уваги… Згадали і теоретичні знання і життєвий досвід.

На щастя, пологи в автомобілі швидкої допомоги закінчились добре: фельдшери діяли швидко і злагоджено, тож породіллі й новонародженому надали необхідну медичну допомогу й передали колегам із пологового відділення Канівської райлікарні.