Карантинні тренування: як черкащани тримають себе у формі (відео)

25 Березня 2020 23:23

Карантин – не привід відмови від спортивних тренувань. Спортсмени для всіх охочих знімають відеотренування, а учителі записують відеоуроки фізкультури – і діляться ними у соцмережах. Вдаються до таких вигадок, адже спортзали зачинені, а люди днями перебувають вдома без фізичних навантажень.

Немає гантелей – тож тренується з бутлями води черкащанка Наталія. Відколи спортзал, що відвідувала дівчина, зачинили на карантин – усі вправи виконує вдома. Квартирні заняття тривають по годині, 3-4 рази на тиждень.

“Це по-перше як розвага, тому, що знову ж таки, ми не можемо вдосталь проводити часу з друзями, на вулиці, пити каву, зустрічатися і ми маємо тримати своє тіло в формі”, – розповідає Наталія Недзельська, мешканка Черкас.

Карантинні заняття допомагають проводити тренери. Чимало спортсменів знімають відеоуроки та проводять тренування онлайн.

Марія Сергєєва, тренер із кросфіту, записує відеоурок. Спортзал уже більш як тиждень не працює, тому вирішила не залишати своїх підопічних та всіх охочих без спорту. Марія розробила вправи для тренування на майданчику в парку.

“Я вирішила робити такі відеотренування, щоб було зрозуміло, що саме треба виконувати і як. Тому що, якщо просто написано – такі присідання, такі відтискання, то той, хто зі мною тренувався – він знає, що я маю на увазі, а той, хто не тренується – йому ще треба побачити це”, – каже Марія Сергєєва.

Про спортивний розвиток своїх школярів дбають шкільні вчителі.

Це тренування з дочками показує учитель фізкультури однієї з черкаських шкіл Павло Михайлюк. Спочатку систему руханок він розробив для середніх класів, але зараз спортивні заняття підхопила вся школа.

“Мені подобаються завдання Павла Вікторовича, він знімає відео зарядки і присилає нам. Одне із них – це вправа планка, яку я виконую вранці та увечері, тому приєднуйтеся до нас із хештегом планка-карантин і як каже Павло Вікторович – будьте здорові”, – каже школярка Мілана.

У соцмережах черкасці діляться успіхами тренувань у домашніх умовах та показують, що вдома можна займатися майже будь-яким спортом.

Заняття спортом не лише поліпшують фізичну форму, піднімають настрій та допомагають позбавитися поганих думок – каже психолог.

“Не такий страшний сам страх по факту, як думки про цей страх, людей з’їдають думки, поки вже прийде та хвороба – людина вже себе з’їсть, імунітет на нулі і не буде як боротися із хворобою, тому пам’ятайте, що ендорфіни, позитивні емоції – це те, що піднімає наш імунітет”, – каже Інна Кукуленко-Лук’янець, доктор психологічних наук.

Крім спортивних занять психологиня радить задіювати кисті рук – в’язати, малювати чи виліплювати. А роботу, яка вам не подобається, вона рекомендує мінімізувати.

Джерело: 5.ua