Софроній прокляв журналіста, який вказав йому на порушення ПДР (відео)

25 Березня 2020 13:36

Журналіст “Нового каналу” черкащанин Валентин Чернявський зателефонував до митрополита Черкаського і Канівського Софронія, аби вказати йому на порушення правил дорожнього руху, допущені в ході освячення Черкас від коронавірусу.

 

У відповідь представник Московського партіархату почав погрожувати Віктору Короненку (так представився журналіст у дзвінку священику) – і навіть послав того до диявола.

“Всі ж бачили своєрідний флешмоб священників московського патріархату? Катаються в багажниках по українських містах і поливають водою тротуари. В Черкасах навіть дитину всадили в пікап.
Правила дорожнього руху для цих громадян не писані?

Старший лейтенант патрульної поліції Короненко Віктор (завжди мріяв бути поліцейським) подзвонив митрополиту Софронію, аби нагадати про ПДР.

Спойлер! Тепер патрульний проклятий”, – написав Валентин Чернявський у своєму фейсбуку.

Детальніше – у відео:

Всі ж бачили своєрідний флешмоб священників московського патріархату? Катаються в багажниках по українських містах і поливають водою тротуари. В Черкасах навіть дитину всадили в пікап. Правила дорожнього руху для цих громадян не писані?Старший лейтенант патрульної поліції Короненко Віктор (завжди мріяв бути поліцейським) подзвонив митрополиту Софронію, аби нагадати про ПДР. Спойлер! Тепер патрульний проклятий😔P.S. Після цього дзвінка мене звільнять з лав поліції?P.S.2 А наступної середи не пропустіть ефір Хто як живе?

Posted by Валентин Чернявский on Wednesday, 25 March 2020