Влада Черкас купує пилосмок за майже 5 мільйонів, замість віддати кошти на медицину

26 Березня 2020 10:09

фото з мережі

Попри суспільний резонанс і пропозиції направити кошти на фінансування лікарні, черкаські комунальники таки купляють дорожній пилосмок за кошти резервного фонду.

За інформацією Dozorro, аукціон по тендеру відбувся 18 березня. Замовник допустив до торгів двох учасників, відхиливши пропозицію ТОВ Укрспецтехінвест.

Два допущені учасники в ході аукціону не пішли на пониження своїх пропозицій, лишивши вартість 4,9 мільйона гривень. Замовник визнав переможцем ТОВ “Торговельно-сервісна компанія“, яке на кілька годин раніше подало свою тендерну пропозицію за конкурента. Повідомлено про намір укласти договір, за яким товар має бути поставлений до кінця квітня.

Переможець аукціону зареєстрований у Харкові і належить Євгену Бурякіну. За останні 3 роки з фірмою укладено угод на 48 мільйонів гривень. Це в основному послуги з ремонту і технічного обслуговування транспорту та мастильні засоби, а також поставка шкільних автобусів та вахтових авто.

Нагадаємо, 16 березня міська рада разом із коштами на протидію коронавірусу виділила 4,9 мільйона гривень на придбання дорожнього пилосмока для підприємства ЧЕЛУАШ. Кошти спрямовані із резервного фонду до бюджету розвитку.

Ця новина викликала суспільний резонанс і вже на наступній сесії 19 березня народні обранці могли зняти фінансування із пилосмоку, але не зробили цього.

У ході засідання депутат Радуцький пропонував зняти кошти із придбання пилосомку і спрямувати їх на придбання обладнання для інфекційної лікарні. Проте таку пропозицію підтримали лише 14 депутатів.

Окрім того, в обговоренні міський голова Анатолій Бондаренко та директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник пояснили, що пилосмок нібито здатен, окрім всього, виконувати і обеззаражуючу функцію.

24 березня під час продовження сесійного засідання пропонувалося зупинити капітальні видатки, не пов’язані з коронавірусом, однак депутатський корпус не підтримав таке рішення.

Джерело: 18000.com.ua