Злодії залишили без телефонного зв’язку майже дві тисячі мешканців Корсуня

14 Квітня 2020 15:02

Злодії залишили без телефонного зв’язку майже дві тисячі мешканців Корсуня-Шевченківського. Повідомляє прес-центр ПАТ “Укртелеком”.

У м. Корсунь-Шевченківський в ніч проти суботи, 11 квітня, зловмисники проникли в приміщення центральної АТС Укртелекому та розтрощили телекомунікаційне обладнання оператора з метою викрадення елементів із кольорових металів. Через це понад 1,8 тис. абонентів міста залишилося без телефонного зв’язку.

На щастя, дії злодіїв не зачепили роботу вузлів зв’язку екстрених служб «101», «102», «103» та «104». Мешканці міста – як домашні користувачі, так і юридичні особи – мають доступ до інтернет-послуг.

За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за ч. 3 статті 185 ККУ (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому).

Працівники Укртелекому уже проводять ремонтно-відновлювальні роботи, відбулося доставлення необхідних для відновлення зв’язку матеріалів та обладнання.

Оператор просить вибачення в абонентів за спричинені незручності через дії зловмисників, не з вини компанії. За час відсутності послуг абонентам буде здійснено перерахунок абонплати.