Очільника міського управління охорони здоров’я призначили в Черкасах

23 Квітня 2020 19:21

Призначено нового директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг. Ним став лікар вищої категорії Всеволод Кульчиковський. Нагадаємо, попередній головний медик Черкас Олег Стадник звільнився на початку квітня.

Досі Всеволод Кульчиковський працював завідувачем отоларингологічного відділення в Першій міській лікарні. До виконання обов’язків на новій посаді він береться вже відзавтра, 24 квітня 2020 року, повідомляють в міській раді.

– Серед першочергових завдань, які стоять перед новим керівником у нинішніх умовах, – здійснення контролю за епідемічною ситуацією в місті та попередження загрози спалаху коронавірусній інфекції Covid-19. Сьогодні маємо миттєво реагувати на всі виклики, убезпечити лікарів та організувати надання якісної медичної допомоги пацієнтам, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Всеволод Кульчиковський у 1991 році закінчив із відзнакою військово-медичну академію в Санкт-Петербурзі за фахом «лікувальна справа». Пізніше – інтернатуру й клінічну ординатуру в інституті удосконалення лікарів. Із 1999 року розпочав лікарську практику в ЛОР відділенні Першої міської лікарні, яке очолив із 2002 року.

На новій посаді працюватиме, насамперед, над шляхами запобігання поширенню коронавірусній інфекції, а ще – намагатиметься загалом поліпшити рівень надання медичної допомоги в Черкасах.

– Зараз, перш за все, приділятимемо максимальну увагу до епідемічної ситуації в місті та вживатимемо адекватні протиепідемічні дії, готуватимемо лікарні до можливої роботи в умовах масового надходження пацієнтів, – прокоментував Всеволод Еліадович. – Водночас, проведемо аудит медичної системи міста, аби чітко розуміти: скільки та якого профілю фахівці нам потрібні, обсяг фінансування медичної галузі Черкас із боку Національної служби здоров’я України, які ресурси нам потрібні для того, аби покращити рівень надання медичної допомоги та створити більш комфортні умови для лікування хворих.