У вихідні на Черкащині прогнозують похолодання і довгоочікувані дощі

24 Квітня 2020 14:56

Звичайно із середини квітня весна повністю вступає в свої права: активно накопичується тепло, розквітає природа. Але в цьому році, завдяки північним атмосферним процесам, стійкого наростання тепла поки що не відмічалося. Лише в останні два дні вітри змінили свій напрямок на південний і температурні показники як нічні так денні значно підвищилися. А у вихідні 25-26 квітня на нас чекають погодні зміни, повідомляють в обласному гідрометеоцентрі.

За прогнозом, у вихідні на Черкащині пройдуть довгоочікувані дощі. Після тривалого впливу антициклону, до формування погоди починає втручатися циклон, який наближається до нашого регіону із північного-заходу. Вже вдень у суботу 25 квітня пройдуть дощі з вітром, місцями з грозами, але це ще не вплине на високі температурні показники. Температура вночі 3-8º тепла, вдень до 20-22º.

У неділю 26 квітня із проходженням холодного фронту, пройдуть більш значні дощі, вітер змінить свій напрямок на північний та досягатиме небезпечних15-20 м/с. Денна температура не перевищуватиме 13-15º.

Понеділок 27 квітня прогнозується досить прохолодним, з нічними заморозками на ґрунті (0-3º) та невеликим теплом вдень 10-12º. Опадів не очікуємо, вітер поступово стихатиме. А надалі тепло повернеться.