Чоловіка, який безвісти зник у шторм на Дніпрі 25 квітня, знайшли

7 Травня 2020 13:08

Завершено пошукові роботи зниклого безвісти на Дніпрі чоловіка. Про це повідомив речник управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Нагадаємо, 25 квітня увечері металевий човен із чотирма чоловіками, прямуючи поміж островами в акваторії річки Дніпро, потрапив в шторм та в районі села Жовнине, Чорнобаївського району, та заповідним урочищем “Жовнинські острови” Полтавської області і затонув.

Під час пригоди одному із чоловіків вдалося самостійно дістатися до берега та повідомити правоохоронців та рятувальників про подію.

26 квітня були розпочаті пошукові роботи. Вдень 27 квітня, тіла двох з трьох загиблих чоловіків були знайдені, пошуки третього чоловіка продовжили.

Пошукова операція, що тривала 12 діб, під час якої було обстежено 30 гектарів акваторії річки, 40 кілометрів берегової смуги та 15 гектарів дна, участь в якій брали десятки правоохоронців та рятувальників двох областей, кілька водолазних груп, сьогоднінарешті завершилася.

7 травня опівдні тіло зниклого безвісти чоловіка було знайдене водолазами відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС.

Нарешті рідні зможуть, як годиться, попрощатися із загиблим і віддати йому останню шану.