Дев’ятирічну дівчинку, яка загубилася на Канівщині, знайшли за п’ять кілометрів від дому

11 Травня 2020 23:51

9-річну дівчинку шукали сьогодні понад сім годин в Каневі. Дитина гралася з мамою на вулиці. Мама відволіклася на декілька хвилин і в цей час дівчинка побігла вулицею та зникла. Жінка намагалася знайти дитину самотужки. Коли пошуки не дали результатів, вона звернулася за допомогою до поліції.

Як розповіли в Головному управлінні Національної поліції, після повідомлення про зникнення дитини особовий склад Канівського відділення поліції підняли по тривозі. Для допомоги місцевим правоохоронцям до Канева було направлено співробітників наближених відділів та відділень поліції, кінологів зі службовими собаками, військовослужбовців Нацгвардії та працівників ДСНС. До пошуку дитини також долучилися лісники та місцеві жителі.

Складність пошуків полягала в тому, що населений пункт знаходиться в гірській місцевості та оточений лісом. Учасники пошукових заходів розділилися на групи та прочісували територію, де зникла дитина, постійно збільшуючи радіус.

Пошуки дівчинки тривали понад сім годин. Її знайшли на території Шевченківського національного заповідника, за п’ять кілометрів від дому. Після огляду лікарів дитину повернули матері.