“Бандит” vs “під час Майдану танцював на корпоративах”: Зеленський і Бондаренко обмінялися люб’язностями (відео)

20 Травня 2020 12:58

Президент України Володимир Зеленський під час сьогоднішьної  пресконференції з нагоди першого року інавгурації звинуватив міського голову Черкас Анатолія Бондаренка в популізмі й назвав його бандитом. Приводом до звинувачень стало те, що в Черкасах пом’якшили карантинні обмеження раніше – з 1 травня, а не з 11, як по всій Україні. Відтоді ці владці вже не раз обмінялися люб’язностями у схо;ому стилі.

“Я не знаю навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали – це народ, це право народу України. Будь ласка, обирайте бандитів, якщо хочете. Я думаю, що він себе поводив некоректно… Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: “Чим я можу допомогти владі”? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?… Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм, – передає слова президента “Українська правда”.

Анатолій Бондаренко оперативно прокоментував заяви Володимира Зеленського, у свою чергу звинувативши того у відсутності патріотизму.

“Я під час епідемії був тут, із черкащанами. Хотів би вас запитати, де ви були у 13-ому і 14-ому, коли я був на Майдані і здобував незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах”, – парирував Анатолій Бондаренко.

Posted by Анатолій Бондаренко on Wednesday, 20 May 2020