У Ватутіному водолази шукають тіло 28-річного чоловіка

10 Червня 2020 20:11

У Ватутіному третій день тривають пошуки 28-річного Олексія Марусіна. Минулої неділі чоловік разом з родиною пішов відпочивати на пляж біля місцевого затопленого кар’єру. Вирішив зістрибнути з високої скали. Після цього вже не виплив. Це помітила старша донька й забила на сполох.

“Це сталося о 7-8 годині вечора, – розповідає кращий друг зниклого Денис Кривенко. – Його стрибок бачила донька і ще один хлопчик на іншому боці берега. Я на 100 відсотків впевнений, що це був не суїцид. Просто нещасний випадок. Пішов із сім’єю на пляж, щоб покупатися. Далі звідти є скали, з яких часто стрибають у воду. Там під 20 метрів висота. От він туди й пішов. Після цього прибігли діти с казали, що Альоша не винирнув. У понеділок до мене зателефонував його брат. Я поїхав на те місце, але окрім взуття більше нічого не знайшов”.

У понеділок за пошуки взялися водолази. Проте досі знайти тіло не вдалося через значну глибину ставка.

“Водолази «прочесали» все в радіусі приблизно 5 метрів біля скал, – пояснює Денис. – Були зі Сміли й наші місцеві. Не знайшли. Значить, Олексій проплив далі. Туди, де велика глибина. А глибоко водолази пірнати не можуть. Та й, кажуть, немає сенсу, бо має сам спливти. Інші ж кажуть, що не випливе через значну глибину й тиск води. Там до дна не один десяток метрів”.

Родина зниклого хоче до пошуків залучити фахівців із обладнанням для глибоководного занурення. Проте не мають на це грошей.

“Я вчора розмовляв із киянином, який може пірнати на таку глибину, – продовжує чоловік. – Може обдивитися увесь той котлован. Умова: якщо не знайдуть тіло, це коштуватиме 100 доларів. Якщо ж знайдуть, то це коштуватиме 500 доларів. Це чималі гроші. Таких у нас немає, на жаль”.

В Олексія Марусіна залишилася молода дружина та двоє неповнолітніх дітей.