“Довго їхали”: в Лисянському районі молодик напав на “швидку”

29 Червня 2020 22:33

Черкаські медики, виконуючи свою роботу, наразилися на небезпеку. У неділю, 28 червня, бригада їхала на виклик у село Босівку Лисянського району. Там чоловік упав і поранив руку.

Як розповіли в КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”, десь за метрів 80 до вказаної адреси якийсь молодик перегородив дорогу і почав бити ногою по автомобілю ”швидкої”, з другого разу вибивши скло. Фельдшери викликали поліцію.

Виявилось, що це син чоловіка, до якого викликали ”швидку”. Молодик перебував в неадекватному стані ще й з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Йому здалось, що бригада надто довго їхала до його батька, тож він вирішив таким чином помститись медикам.

Фельдшери таки надали допомогу постраждалому. У нього справді виявили різану рану м’яких тканин руки. Втім, коли медики ”швидкої” бояться їхати на виклик – то вже зовсім біда. Бо фахівці не можуть рятувати життя, коли самі знаходяться в небезпеці.

Працівники поліції склали протокол, але молодика до їхнього приїзду вже не було вдома.  Медики сподіваються на адекватну реакцію поліції та просять встановити особу чоловіка, який скоїв напад на бригаду та притягнути його до відповідальності.