За вихідні на Черкащині втопилося четверо людей, один – зламав хребет

6 Липня 2020 08:00

За минулі вихідні 4-5 липня на водоймах Черкаської області загинуло четверо осіб. Трагедії сталися в Черкаському, Чорнобаївському, Маньківському районах.

4 липня в Сагунівці Черкаського району небайдужі дістали з води 45-річного чоловіка. Медики проводили серцево-легеневу реанімацію. Але повернути чоловіка до життя їм, на превеликий жаль, не вдалося.
Ще один випадок з летальним результатом стався того ж дня на водоймі у селі Чехівка Чорнобаївського району. Там по приїзду бригаді медиків довелось констатувати смерть 39-річного чоловіка, якого довго шукали під водою.

Місце трагедії в Тимошівці на Маньківщині

Трагедія сталася 4 липня і в селі Таганча Канівського району. Як розповіли в КНП “Обласний центр ектреної медичної допомоги та медицини катастроф”, 27-річний чоловік після пірнання отримав перелом шийного відділу хребта. Його у важкому стані медики доправили до Канівської ЦРЛ.

А 5 липня до непоправних наслідків призвело купання на ставку двох сімей поблизу села Тимошівка, що у Маньківському районі. Там дві жінки з двома дітьми попливли на середину ставка на матраці, але той перевернувся. Жінки намагалися врятувати діток. Їм на допомогу кинулися з берега чоловіки. Діти залишились живі. Але порятунок обійшовся ціною життя обох жінок 37 та 40 років…