Через новий холодильник згоріла хата багатодітної родини з Жашківщини

20 Липня 2020 12:00

Купівля нового холодильника обернулась для багатодітної родини з с Тинівка, що на Жашківщині, великими проблемами й бідою. Руїни лишились від місця, де колись стояв добротний будинок, у якому щасливо проживала велика родина з сімома дітьми від семи до 17-ти років.

Власник будинку Сергій Слобода розповів «Вечірці», що нещодавно придбали у Жашкові новий холодильник китайського виробництва. А 13 липня о пів на шосту ранку будинок почав палати.

– Ми всі були в будинку. Жінка встала, попорала все, бо ми держимо хазяйство  і планували здати молоко. А потім почули вистріл. Я відключив електромережу на лічильнику, бо кухня вже горіла і я подумав, може де проводку перемкнуло. Швидко побудили всіх дітей. Вискочили надвір.

Пожежні прибули на місце через годину.

– Ми спробували за цей час щось гасити, але безрезультатно. За 10 хвилин вся хата горіла. Уявіть, що таке суха полакована дерев’яна вагонка. Воно горить як сірник, – згадує Сергій Слобода.

Родина нині проживає у старій халупці поряд зі згорілим будинком. Ковдри, подушки, інша постільна білизна є, знесли небайдужі до їх горя односельці. Як і одяг для дітей. «Діти не голі-босі» – каже Сергій Слобода.

Найбільше родина потребує фінансової підтримки, аби збудувати нове житло, адже згоріле відновленню й ремонту не підлягає.

– Як нам сказав один із пожежних, холодильники заправляють газом. Скоріш за все, сталась утєчка газу. Усі документи на холодильник згоріли. Ми заходили в Інтернет, дивились і знаємо, що таке случається з холодильниками часто, – із прикрістю говорить власник Сергій.

Хто має можливість і бажання підтримати фінансово

Картка для допомоги:
ПриватБанк
4149 4390 4516 5242
Слобода Сергій Михайлович