Трипільський музей на Тальнівщині ремонтують коштом німецького мецената

28 Липня 2020 23:00

Недобудоване музейне приміщення Державного історико-культурного заповіднику “Трипільська культура” в селі Легедзине на Тальнівщині цього року буде нарешті введене в експлуатацію. На час ремонту музейна експозиція буде недоступною для відвідувачів.

Завершення будівництва музею в Легедзиному фінансує ProCredit Bank, будматеріали безкоштовно надав Caparol

“Ми тимчасово закриваємо доступ до нашої музейної експозиції з 27 липня по 10 серпня. У приміщенні будуть вестися ремонтні роботи (заміна системи опалення). Слідкуйте за можливим коригуванням цих дат”, –  повідомив директор заповідника Владислав Чабанюк.

В адміністрації заповідника нагадують, що з 2008 року приміщення музею є об’єктом незавершеного будівництва. Але півтора місяці тому питання щодо фінансування будівелних робіт вдалося вирішити завдяки допомозі іноземних меценатів.

“Якихось півтора місяця після підписання меморандуму між заповідником “Трипільська культура” та німецьким ProCredit Bank, і вже кипить робота. Банк виступив у ролі мецената, який за свій кошт взявся добудувати наш музей”, – йдеться у повідомленні.

Другим меценатом виступила компанія Caparol, яка запропонувала безкоштовно надати частину будівельних матеріалів, зокрема всі клеючі суміші та фарби.

Також у заповіднику повідомили, що збираються цьогоріч розмістити власні рекламні білборди на трасі “Київ – Одеса” (з обох напрямків в районі Умані).

Джерело: zruchno.travel