11 нагород вибороли легкоатлети Черкащини на чемпіонаті України

31 Серпня 2020 12:00

У місті Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Тривали змагання два дні – 29 та 30 серпня. Черкаські легкоатлети везуть додому низку нагород. Загалом їм вдалося вибороти 11 медалей, повідомляють в обласному відділенні НОК України.

Тетяна Безшийко стала чемпіонкою серед молоді та виборола «бронзу» серед дорослих в бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 59 секунди 17 сотих секунди. Тетяна є вихованкою обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Тренують спортсменку Валерій Масляков та Олена Малюк.

Олексій Кирилін став чемпіоном України серед молоді та виборов друге місце серед дорослих в метанні диску з результатом 52 метрів 22 сантиметри. Олексій є вихованцем обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, представляє товариство «Динамо». Його тренер – Олександр Іваненко.

Ростислав Голубович посів друге місце в бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 54 секунди 13 сотих секунди. Ростислав – вихованець обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної Школи олімпійського резерву, представляє спортивне товариство «Динамо». Його підготував Олександр Старовойтов.

Денис Нечипоренко виборов «срібло» на змаганнях з бігу на 400 м з результатом 50 секунд 88 сотих секунди. Денис є вихованцем Школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси, представляє спортивне товариство «Динамо». Тренують спортсмена Леонід та Олена Нечипоренки.

Яна Петренко здобула ІІІ місце з метання молоту серед молоді з результатом 47 метрів 39 сантиметри. Яна представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Підготував спортсменку Анатолій Тихомиров.

Анна Коврик посіла ІІ місце з метання молоту серед молоді з результатом 49 метрів 03 сантиметри. Анна представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Підготував її Анатолій Тихомиров.

Андрій Єрещенко виборов ІІ місце зі стрибків в довжину серед молоді з результатом 7 метрів 33 сантиметри. Андрій представляє Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Його тренує Сергій Лисенко.

Світлана Марусенко виборола ІІІ місце у штовханні ядра (4 кг) з результатом 14 метрів 68 сантиметрів. Світлана представляє Школу вищої спортивної майстерності м. Черкаси. Тренує спортсменку Сергій Лисенко.

Молодіжна команда 4х100 м здобула «срібну» нагороду чемпіонату в естафетному бігу 4х100 метрів. До складу команди ввійшли: Андрій Єрещенко, Дмитро Юнак, Євген Слободянюк, Костянтин Кишкань.