942-ий “день народження Канева” святкуватимуть скорочено

4 Вересня 2020 13:00

День міста у Каневі цьогоріч пройде за скороченою програмою. Про це повідомила начальниця відділу культури міської ради Оксана Труфанова в ході сьогоднішньої апаратної наради.

kaniv-rada.gov.ua

Нагадаємо, у другу суботу вересня, що цьогоріч випадає на 12 вересня, Канів відзначить 942-у річницю від заснування міста.

Однак, з огляду на стрімкий зріст кількості захворілих на коронавірус у Каневі останнім часом питання доцільності проведення масових заходів з нагоди свята вивчала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Станом на 4 вересня ц.р. загальна кількість підтверджених випадків інфікування вірусом COVID-19 складає 82 особи.

Враховуючи обставини, комісія ТЕБ та НС закликала організаторів утриматися від проведення масштабних святкувань, оскільки дотриматися всіх заходів безпеки при зібранні великої кількості людей, буде складно.

Організаційний комітет прислухався до рекомендацій та повідомив, що в суботу, 12 вересня ц.р., на набережній Дніпра з нагоди свята відбудеться благодійний захід на підтримку онкохворої канівчанки Анастасії Кравченко та невеликий концерт за участі найкращих артистів міського будинку культури.