У Черкасах перенесли День міста на весну

11 Вересня 2020 18:00

Святкування Дня міста Черкаси, яке планувалося відзначати 19-20 вересня, перенесли до нормалізації епідемічного процесу. Відповідне рішення ухвалила місцева комісія ТЕБ і НС під час засідання 11 вересня.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський проінформував, що на Черкащині і в обласному центрі зокрема останнім часом спостерігається зростання кількості випадків захворювання на COVID-19. Лише за останню добу на коронавірус захворіло 119 жителів області і 35 жителів Черкас.

“З 14 вересня рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки місто Черкаси віднесене до «жовтої» зони. А місто Сміла і Смілянський район опинилися у «помаранчевій» зоні. Враховуючи те, що багато смілян щодня їздять на роботу у Черкаси, вважаю, що наша «жовта» зона носить умовний характер. Тому вважаю, що потрібно перенести святкування Дня міста до нормалізації епідемічного процесу”, – зазначив Всеволод Кульчиковський.

Начальниця міського управління ГУ Держпродспоживслужби Ольга Мізінова додала, що епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, тому 19 вересня – у дату, на коли планувалося відзначення Дня міста, Черкаси перебуватимуть у «жовтій» зоні.

Враховуючи це, комісія одноголосно проголосувала за перенесення святкувань на більш сприятливий період, орієнтовно, до весни.

Головуючий на засіданні Ігор Волошин запропонував провести деякі заходи, які не передбачають масового характеру, зокрема, деякі спортивні змагання, які були заплановані заздалегідь.
Нагадаємо, попередньо, окрім низки спортивних змагань, на День міста у Черкасах планувалося провести концерт, світлове шоу, богатирські ігри, книжковий фестиваль…